Tak, jest to możliwe. 


W nbot nie trzeba podpisywać żadnych umów - postawiliśmy na brak zbędnej papierologii.


Zaakceptowanie warunków współpracy odbywa się podczas rejestracji konta w naszej aplikacji - poprzez potwierdzenie zapoznania się z regulaminem i polityką prywatności.


Możesz wykupić dostęp do aplikacji po okresie testowym lub podczas trwania okresu testowego.Aby wkupić dostęp, zaloguj się w aplikacji. Następnie kliknij Konto i Dostęp.Aby wkupić dostęp podczas trwania 7-dniowego okresu testowego, kliknij Anuluj i wykup dostęp a następnie Nowy dostępKolejnym krokiem, jest wybranie odpowiedniego pakietu dla Twojej firmy, liczby użytkowników oraz województw, z których chcesz mieć dostęp do naszych ofert.Wybierz te województwa, z których chcesz mieć dostęp do naszej bazy ofert nieruchomości.Wybierz okres, na jaki chcesz aktywować naszą aplikację. Płatność odbywa się na zasadzie comiesięcznej subskrypcji, możesz jednak wykupić nbot z góry na dłużej.


Przy płatności rocznej mamy rabat w wysokości 20%


Informacje o pakietach wraz z całą funkcjonalnością można znaleźć na naszej stronie https://nbot.pl/cennik.W kolejnym kroku poprosimy Cię o sprawdzenie Twoich danych do faktury lub ich zmianę.Ostatnim krokiem, jest dokonanie płatności. Jakie mamy metody płatności za dostęp do aplikacji nbot oraz jak opłacić dostęp przeczytasz tutaj:


Metody i proces płatności