Mamy kilka możliwości zapłaty za dostęp do aplikacji. Zdecydowanie najszybszą opcją, jest płatność blikiem lub szybkim przelewem online


Przelew online to popularna i znana metoda płatności – szybsza i łatwiejsza niż przelew tradycyjny. Płatności online pozwolą Ci na natychmiastową realizację transakcji.

System Blik wykorzystuje wygodny i bezpieczny sposób płatności przy pomocy jednorazowych, 6 cyfrowych kodów zapewniając najlepsze standardy dokonywania zapłaty.


Przy płatności tymi sposobami, aplikacja jest dostępna w ciągu kilku sekund od dokonania płatności.Blik lub Szybka płatność online

Dla osób, które nie chcą płacić blikiem lub szybkim przelewem, mamy opcję przelewu tradycyjnego oraz wygenerowania druczku z danymi do płatności.


Na wygenerowanym druczku znajdują się wszystkie informacje potrzebne do opłacenia dostępu do aplikacji: dane dotyczące odbiorcy, numeru konta, tytułu przelewu oraz kwoty, na jaką ma on być wykonany.


Standardowy przelew jest księgowany od kilku godzin do nawet 3 dni – jeśli na przykład płatności dokonamy w piątek wieczorem lub w weekend.


Płacąc przelewem tradycyjnym proszę pamiętać, że dostęp do aplikacji oraz otrzymanie faktury będzie możliwe dopiero po zaksięgowaniu wpłaty (do 3 dni roboczych). Nie możemy udostępnić aplikacji wcześniej, ponieważ cały proces jest automatyczny.


Wygenerowanie druczku (bez konieczności logowania się do banku) jest możliwe po przejściu do płatności.
Przelew tradycyjny

Wygenerowanie druczku