Zintegruj kalendarz Nbot z kalendarzem Google tak, aby wydarzenia były przesyłane między kalendarzami w obie strony.


Jak szybko wykonywana jest synchronizacja pomiędzy kalendarzami?

  • synchronizacja kalendarza Nbot z Google następuje natychmiast, 
  • synchronizacja kalendarza Google z Nbot następuje co 5 minut.


Instrukcja połączenia kalendarzy.


1. Przejdź do zakładki Moje kontoNastępnie kliknij Zaloguj się przez Google.2. Zaloguj się w Google lub wybierz swoje konto. 3. Kolejny krokiem będzie wybranie, jakie uprawnienia dostępu ma mieć nasza aplikacja. Aby zsynchronizować kalendarze potrzebujemy od Ciebie zaznaczenia wszystkich uprawnień, w tym: Przeglądanie, edytowanie, udostępnianie i trwałe usuwanie wszystkich kalendarzy, do których masz dostęp w Kalendarzu Google.4. Jeżeli synchronizacja się udała, pokaże się następujący komunikat. Każdy inny komunikat oznacza, że synchronizacja nie została wykonana poprawnie.WAŻNE:

  • W przypadku komunikatu "Token local invalid" prosimy o wylogowanie się z aplikacji Nbot oraz ponowne zalogowanie. Następnie prosimy o wykonanie synchronizacji ponownie.
  • Synchronizacja kalendarza będzie synchronizowana tylko z głównym kalendarzem użytkownika. Jeśli użytkownik ma wiele kalendarzy w Google, program Nbot będzie synchronizował się tylko z wybranym kalendarzem.
  • Podczas synchronizacji z kalendarzem Google do kalendarza Nbot zostaną pobrane tylko utworzone Wydarzenia. Zadania utworzone w Google nie zostaną pobrane do kalendarza Nbot.