Na początku musimy przypomnieć, że Nbot to nie tylko wyszukiwarka ofert. Nbot nie tylko pobiera, ale również uzupełnia ulicę i szczegóły ogłoszenia w ofertach. Oferty są uzupełniane przez algorytm i moderatorów Nbota na podstawie opisu i zdjęć nieruchomości lub kontaktu z oferentem. Dodatkowo oznaczamy fliperów oraz moderujemy zgłoszenia, w których np. biuro nieruchomości ogłasza oferty, jako osoba prywatna. Ze względu na szereg tych czynności, czasami mogą być problemy ze znalezieniem konkretnej oferty, chociażby poprzez źle zaznaczone parametry w wyszukiwarce.


Jedynymi parametrami, które aktualizujemy na bieżąco są:

1. Cena nieruchomości
2. Zdjęcia oferty, jeśli pierwotnie oferent nie dodał ich wcale lub dodał tylko 1 zdjęcie

Podczas zgłoszeń, zazwyczaj problemem z wyszukaniem konkretnej oferty jest:


1. Oznaczenie przez nas tej oferty prywatnej, jako pośrednika lub flipera

2. Edycja oferty na portalu przez oferenta po pierwotnym dodaniu ogłoszenia

3. Zapamiętane filtry w wyszukiwarce z wcześniejszych wyszukiwań nieruchomości

4. Inne dane w ofercie

5. Wybranie błędnego sortowania

6. Zaznaczenie w wyszukiwarce tylko ofert oryginalnych a szukanie kopii oferty

7. Wybrany nieprawidłowy okres dodania oferty


Na dole podajemy kilka wskazówek co zrobić w sytuacji, kiedy nie możemy znaleźć ogłoszenia:


1. Sprawdź w wyszukiwarce, czy nie masz zapamiętanych innych filtrów wyszukiwania. Jeśli masz - usuń je i kliknij Szukaj. Możesz również kliknąć Wyczyść a następnie Szukaj. Po wpisaniu parametrów na nowo, sprawdź ponownie. 2. Możesz również wpisać numer telefonu oferenta, którego ofertę chcesz znaleźć. Na liście pojawią się wszystkie nieruchomości, wystawione z tego numeru. Postaraj się wyszukać tą, która Cię interesuje. Jeśli przejdziesz od razu do oferty, to znaczy, że jest ona jedyną wystawioną z tego numeru.3. Jeżeli w wyszukiwarce został wybrany Oferent - prywatna, to zaznacz więcej opcji lub odznacz to pole. Może akurat oznaczyliśmy tą ofertę, jako ofertę pośrednika bądź flipera. Nie ograniczaj się również z datą dodania oferty - najlepiej wybierz Wszystkie.4. Sprawdź, jaki rodzaj sortowania został przez Ciebie wybrany. 

Jak sortowane są oferty?5. Sprawdź czy masz wybraną opcję "Wszystkie", jako okres dodania oferty.
Jeżeli żadna z powyższych opcji nie pomogła w odnalezieniu oferty, napisz do nas na kontakt@nbot.pl, podając aktywny link do ogłoszenia na portalu. Postaramy się jak najszybciej pomóc w odnalezieniu oferty i podeślemy link, pod którym oferta znajduje się w Nbot.